انواع نیمکت مدرسه

نوشته شده در جولای 22, 2020 / توسط کاظمی

انواع نیمکت مدرسه

"<yoastmark

کلاس درسی که برای دانش‌آموزان جنبه تفریحی داشته باشد بسیار مفیدتر است و در بعضی از مدرسه‌ها برای ایجاد یک محیط شاد و مفرح برای کودکان، از انواع نیمکت مدرسه که جنبه تفریحی نیز دارد استفاده می‌کنند. در این مدارس به دانش‌آموان اجازه داده می‌شود به طور آزادانه در کلاس درس جابه‌جا شوند و هر محلی را که در آن احساس راحتی می‌کنند برای نشستن انتخاب کنند. در هر نقطه از کلاس از انواع نیمکت مدرسه استفاده می‌شود و دانش‌آموزان می‌توانند از بین آنها نیمکت مورد علاقه خود را انتخاب کنند. بر اساس تحقیقات جدید استفاده از انواع نیمکت مدرسه و انعطاف در انتخاب نیمکت‌های مختلف تاثیر بسیار مثبتی در عملکرد دانش‌آموزان خواهد داشت. بر اساس این تحقیقات استفاده از صندلی‌های منعطف باعث افزایش تمرکز دانش‌آموزان و همچنین تعامل بهتر بین آنها می‌شود. شاید عجیب به نظر برسد، ولی بر اساس این تحقیقات هرچقدر که دانش‌آموزان بیشتر حرکت داشته باشند، تمرکز آنها بر روی درس‌ها بیشتر خواهد شد.با این مقاله همراه باشید تا انواع نیمکت مدرسه را برا شما بازگو کنیم.

 

صندلی مدرسه چیست:

تمامی دانش‌آموزان در هر رده سنی، از پیش‌دبستانی و مهدکودک تا دانشگاه به انواع نیمکت و صندلی مدرسه نیاز دارند. این صندلی‌ها بسیار مقاوم هستند و با توجه به اینکه در طول سالیان، دانش‌آموزان متعددی از آنها استفاده می‌کنند، باید از جنس‌های مقاومی مانند فلز و چوب ساخته شوند. انواع نیمکت مدرسه، با توجه به محل مورد استفاده و رده سنی دانش‌آموزان وجود دارد. منظور از محل استفاده، مکان‌هایی مانند آزمایشگاه‌های مختلف در مدرسه‌ها و صندلی های معلمان است، که در این موارد از انواع دیگری از صندلی و نیمکت مدرسه استفاده می‌شود.

 

اهمیت و راحتی نیمکت مدرسه:

"<yoastmark

خود را در کلاس درسی با میز و صندلی مدرسه ناراحت تصور کنید. کمردرد، بی‌حس شدن کمر، جا نشدن پاها زیر میز و بسیاری از مشکلات دیگر که همگی ما آنها را تجربه کرده‌ایم. در این شرایط یادگیری امری غیر ممکن است، چرا که تا وقتی که احساس راحتی نداشته باشیم، نمی‌توانیم تمرکز خود را بر یک امر بیرونی مانند درس معطوف کنیم.راحتی یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید در هر کلاسی رعایت شود. میزها باید به اندازه کافی جادار باشند تا هر کس و با هر سایزی بتواند به راحتی در آنها جای بگیرد. در عین حال، این میزها باید به اندازه کافی راحت باشند تا تحمل کلاس درس را برای یک ساعت و نیم الی سه ساعت، که زمان معمول یک کلاس است، ممکن کند.

انواع نمیکت مدرسه عبارتند از، نیمکت تک نفره، نیمکت دو نفره، صندلی‌های تکی دانشجویی و صندلی‌های راحتی. این صندلی‌ها از چوب و فلز و پلاستیک ساخته شده‌اند و به منظور استفاده طولانی مدت بسیار مقاوم هستند. اگر قصد خرید انواع نیمکت مدرسه در جنس های مختلف را دارید می توانید با مراجعه به سایت ایمن ترافیک کالا و با مشاهده لیست قیمت و خرید میز و نیمکت مدارس ، سفارش خود را ثبت کنید.

 

میزو صندلی های ترکیبی:

"<yoastmark

تداول‌ترین نوع این صندلی‌های ترکیبی شامل یک صندلی تکی و یک میز متصل به آن است که از سالیان پیش در تمام مدارس و دانشگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گرفته است. از بسیاری از جهات این صندلی‌ها مقرون به صرفه هستند.

میزها فضای بسیار کمی را اشغال می‌کنند و برای اتاق‌های کنفرانس و جلسات امتحان که نیازی به میز بزرگ نیست و کارایی این صندلی‌ها دوچندان می‌شود. با خرید انواع نیمکت مدرسه به صورت ترکیبی، دیگر نیازی به خریدن میز و صندلی به صورت جداگانه وجود ندارد و همین امر به استفاده بهینه از فضای کلاس کمک می‌کند.

جنس انواع نیمکت مدرسه:

تولید کنندگان برای ساخت انواع نیمکت مدرسه از جنس های مختلفی استفاده میکنند .متداول ترین این مواد چوب،فلز،پلاستیک،است.نیمکت و صندلیمدرسه انواع گوناگونی از فلز و چوب استفاده می شود. نیمکت های مدرسه های دبیرستان و راهنمایی معمولا از مواد مقاوم تری ساخته میشوند.

صندلی بادام زمینی شکل:

"<yoastmark

این صندلی‌ها به شکل بادام زمینی طراحی شده‌اند و به شکل بادی هستند. این صندلی‌ها مناسب کودکستان و پیش‌دبستانی‌ها است و به کمک آنها کودکان می‌توانند محل دلخواه را برای نشستن خود انتخاب کنند و در عین حال با بازی بر روی این صندلی‌ها انرژی خود را تخلیه کرده و حواس خود را معطوف به آموزش‌های مربی کنند.

 

میزو صندلی هایی با  قابلیت تنظیم ارتفاع:

همانطور که از اسم این میزهای ترکیبی پیداست، شما می‌توانید به راحتی ارتفاع میز و صندلی‌های این دسته را به راحتی به میزان دلخواه و با توجه به سن و سایز کودک خود تغییر دهید. دانش‌اموزان می‌توانند به راحتی از این میزها در حالت ایستاده و نشسته استفاده کنند. با توجه به تحقیقات جدید، استفاده از انواع نیمکت مدرسه به شکل سنتی آن امری منسوخ شده است و با توجه به رده سنی کودکان بهتر از انواع نوآورانه آنها استفاده شود. شما می‌توانید انواع نیمکت مدرسه را در ابعاد و اجناس مختلف با توجه به فضایی که در اختیار دارید تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *